چه نیازی به خدمات شبکه داریم؟

چه نیازی به خدمات شبکه داریم؟

چه نیازی به خدمات شبکه داریم؟ چرا به خدمات شبکه های کامپیوتری نیاز داریم؟ خدمات شبکه از جمله کارهایی است که برای حفظ و نگهداری شبکه های کامپیوتری انجام می شود و در صورت بروز مشکل و قطعی به سرعت وارد عمل می شود. در زمان کرونا و پدیده دورکاری و عدم رفت و آمدهای غیر ضروری، خدمات شبکه به کمک شرکت های فناوری آمده است.

تعمیر و نگهداری شبکه

تعمیر و نگهداری شبکه اساساً بدان معناست که شما برای ادامه کار شبکه باید آنچه را که لازم است انجام دهید و شامل چندین کار است: عیب یابی مشکلات شبکه. نصب / پیکربندی سخت افزار و نرم افزار. نظارت و بهبود عملکرد شبکه. برنامه ریزی برای رشد شبکه در آینده.

تعمیر و نگهداری شبکه چیست؟ 

مانند تعمیر و نگهداری خودکار ، خانه و تأسیسات ، گاهی اوقات شبکه شما برای جلوگیری از بروز مشکل به کمی کمک اضافی نیاز دارد. در حالی که برخی وظایف تعمیر و نگهداری پیشگیرانه وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید تا خرابی شبکه به حداقل برسد ، اما ممکن است متوجه شوید که باید تلاش های خود را با متخصصان مرتبط کنید تا عملکردهای شما به صورت روزمره ادامه یابد.

شبکه های نگهداری شده با مشکلات کمتری روبرو می شوند و عیب یابی آنها بسیار آسان تر از شبکه هایی است که بدون نگهداری مداوم باقی مانده اند. برای اطمینان از اینکه خود را با تنظیمات معیوب اجرا نمی کنید و به مرور زمان به نرم افزار و سخت افزار آسیب می رسانید ، باید مرتباً شبکه خود را تمیز کنید. این همان جایی است که تعمیر و نگهداری شبکه وارد می شود و اغلب از طریق یک سیستم عامل شخص ثالث جامع ، مانند طرح تعمیر و نگهداری شبکه ما ، بسیار موثر است. Worldwide Services یک ارائه دهنده تعمیر و نگهداری شخص ثالث است که طیف وسیعی از خدمات از جمله راه حل های نظارت بر شبکه ، تعمیر و نگهداری سرور و نگهداری ذخیره سازی IT را ارائه می دهد.

خدمات شبکه کامپیوتر

فناوری جدید در خدمات کامپیوتر به کمک شرکت ها آمده است تا در دوران کرونا به مشکلات شبکه خود رسیدگی کنند. یکی از این خدمات که کمک بسیاری به شرکت ها می کند، خدمات کامپیوتری از راه دور و به صورت ریموت است. شرکت ها می توانند با برونسپاری خدمات خود، کارهای رسیدگی به شبکه را به شرکت ها دورکار واگذار کنند. این کار موجب می شود تا این شرکت ها بتوانند از خدمات ارزان و دائمی برخوردار شوند.

خدمات کامپیوتری از راه دور

خدمات کامپیوتر و شبکه از راه دور و به صورت ریموت، به فرد پشتیبان شبکه اجازه دسترسی به کامپیوتر یا شبکه از یک فاصله جغرافیایی معین را می دهد. دسترسی از راه دور به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سیستم‌هایی که به آن‌ها نیاز دارند در زمانی که از لحاظ فیزیکی بسیار دور هستند، متصل شوند. این امر به ویژه برای کارمندانی که در دفاتر شعبه کار می‌کنند بسیار حیاتی است. خدمات شبکه یکی از موارد پشتیبانی و نگهداری شبکه است که پیشگام رایانه آن را برای مشتریان خود به صورت ریموت انجام می دهد. خدمات شبکه از راه دور موجب کاهش هزینه های شرکت شما می شود.

دسترسی به شبکه از راه دور

دسترسی از راه دور به کاربران  این امکان را می‌دهد که به فایل‌ها و سایر منابع سیستم بر روی هر دستگاه یا سرورهایی که در هر زمان به شبکه متصل می‌شوند، دسترسی داشته باشند، بهره‌وری کارمندان را افزایش می دهد و آن‌ها را قادر می سازد تا بهتر با همکاران خود در سراسر جهان هم‌کاری کنند.

همچنین یک استراتژی دسترسی از راه دور به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا بدون توجه به مکان، بهترین استعدادها را استخدام کرده، باگ ها را حذف کرده و هم‌کاری بین تیم‌ها، ادارات و مکان‌ها را ارتقا دهند.

متخصصان پشتیبانی فنی از دسترسی از راه دور برای اتصال به کامپیوترهای کاربران از مکان‌های دور برای کمک به آن‌ها در حل مشکلات با سیستم‌ها یا نرم‌افزارهای خود استفاده می‌کنند. خدمات شبکه از راه دور می تواند هزینه های سازمان را کاهش داده و همچنین به انجام کارهای پشتیبانی نیمه وقت سرعت ببخشد.

پشتیبانی کامپیوتری

یک روش رایج برای دسترسی در خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور از طریق اتصال VPN است. یک VPN یک اتصال ایمن و رمزنگاری شده روی یک شبکه مانند اینترنت ایجاد می‌کند. فن‌آوری VPN به عنوان راهی برای قادر ساختن کاربران راه دور و دفاتر شعبه برای ورود ایمن به سرورهای شرکت و سایر منابع توسعه داده شده است.

پشتیبانی شبکه از راه دور با استفاده از نرم افزار دسترسی از راه دور (یا دسک تاپ از راه دور) امکان دسترسی فوری به تکنسین را از هر مکان و هر زمان به دستگاه از راه دور می دهد. این بدان معنی است که متخصصین شبکه می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، از راه دور کمک کنند.

بهترین شرکت شبکه

پیشگام رایانه یکی از بهترین شرکت های خدمات کامپیوتر است که می تواند به شما کمک کند. در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری از راه دور می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید. پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات کامپیوتری ریموت و از راه دور می پردازد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.